Menü
Kategoriler
Dul Sohbet
17 Mayıs 2017 Gabile Sohbet

 

degerli gabilemobil.com okurlari,

oplum arasında her ne kadar dul bayanlara kötü gözle bakılıyor, ve kötü izlenim veriliyorsa biz bunun yanlış olduğunu dile getirmek istiyoruz. Dul bayan ve arkadaşlık sitesi ortamında sizler de dul bayanlarla tanışmak için global sohbet odalarımıza giriş yapabilirsiniz.

Dul kelimesinin anlamı yada öneminin herhangi bir sebep yada nedeni yoktur. Daha önce evlenmiş ama mutsuz bir birliktelik sonrası iki çiftin ayrılması sonrası Dul bayan yada dul erkek olarak adlandırılması demektir. Burada herhangi kötü bir anlam yada mana çıkarılmamalıdır. Çünkü insanlar çift olarak yaratılmış ve çift olarak evlenirler, mutlu bir yuva kurarlar. Bazen elden olmadık neden ve sebeblerden dolayı insanlar gecimsizlik derdi yada aşırı derecede ciddi anlaşmamazlıklar yüzünden evli çifler ortak bir karar verir ve ayrılırlar.

 

Sitemiz tamamen bir arkadaşlık ve eğlence sitesi üzerine kurulmuş ve sizlere bu doğrultuda ciddi ve dürüst seviyeli bir ortam da dul bayanlarla sohbet etmenizi sağlamakta.  Türkiye ve Avrupa da giriş yapan kullanıcılarımıza sitemiz odalarında tanışma ve izdivaç kurma yönden kendilerine her konuda yardımcı olan sitemiz global muhabbet odalarımız da sizlere yeni hizmetler vermeye devam etmekdedir.  Öncelikle şunu hatırlatmak ve bildirmek isterim Erkek ziyaretci ve kullanıcılarımız lütfen sitemiz içerisin de kendinize bir bayan arkadaş arıyorsanız öncelikle doğru dürüst ve ciddi bir şekil de bir arayış için de olmanızı öneriyoruz. Yalansız dolansız sırf bayanlarla cinsel ilişki yada bir çıkar paralarını almak yemek gibi insanları enayi yerine koyarım gibi düşüncelerle ve kendini akıllı sanan bu tür sanal erkeklere tek diyeceğimiz sitemiz de sizlere böyle yer bulunmamaktadır. Sitemiz tamamen ciddi ve saygın bir ortamda gercek evlilik ve çiftlerin yaşanacağı kalıcı dostlukların oluşabileceği bir arkadaşlık sitesidir. Onun için sizin de niyetiniz ilk önce saygılı ve ciddi dürüst olmanızdır. Bu sizere olan güvenin kazanılması demektir.

Dul bayan ve dul chat siteleri üzerine hizmet veren Türkiye de bu işi yazılı Java text dediğimiz şeklin de hizmet veren belli başlı bir kaç site mevcut bu sitelerin isimlerini sizlerle paylaşırsak belki işinize yarıyabilir. Bu siteler güvenli ve Temiz ciddi bir arkadaşlık ortamı üzerine sizlere hizmet vermektedir

Bir Cevap Yazın
*